KONTAKT OSS

Besøksadresse

Bjørgvin Montessoriskole, Storetveitvegen 86, 5072 Bergen

Postadresse:

Bjørgvin Montessoriskole,

Postboks 2501, Tveitevannet,

5823 Bergen

Telefon & epost

 970 99 012

Mandag - Fredag kl. 9:00 – 15:00

Du kan også sende oss en melding ved å fylle ut skjemaet under.
De Ansatte
astrid_Størdal.jpg

Astrid Størdal

Rektor og montessoripedagog

 astrid@bm-skole.no 

birgitte.jpg

 Birgitte Kahrs 

Administrasjon

birgitte@bm-skole.no

astrid-enger.jpg

Astrid Enger

Montessoripedagog

astrid.enger@bm-skole.no

mie-mari-slc3b8k.jpg

Mie Mari Sløk Rusdal

Montessoripedagog

mie@bm-skole.no

maritaalvheim_ss.jpg

Marita Alvheim

Montessoripedagog

marita@bm-skole.no

 

diana-frostad1.jpg

Diana Frostad

Montessoripedagog

diana@bm-skole.no

eirin.jpg

Eirin Hegrenes

Montessoripedagog

 eirin@bm-skole.no

liubapopa_ss.jpg

Liuba Popa

Montessoripedagog

liuba@bm-skole.no

karoline.jpg

Karoline Tyborg Leversen

Montessoripedagog

karoline@bm-skole.no

rem6799-liene-s.jpg

Liene Kenina

Montessoripedagog

liene@bm-skole.no

katrinehigraff-ss.jpg

Katrine Higraff

Montessoripedagog

katrine@bm-skole.no

beathe-kuchler1.jpg

Beathe Kuchler

Musikklærer

beathe@bm-skole.no

Martin_Gjøen.jpg

Martin Gjøen

Montessoripedagog

martin@bm-skole.no

anne-margrethe-jc3a4tten-dahl1.jpg

​​Anne Margrethe Jätten Dahl

rem6810-therese-s.jpg

Therese Rosenlund

Nadia Rosseland_edited_edited_edited.jpg

Nadia Rosseland

Henrik Ørpetveit_edited_edited.jpg

Henrik Ørpetveit