KONTAKT OSS

Besøksadresse

Bjørgvin Montessoriskole, Storetveitvegen 86, 5072 Bergen

Postadresse:

Bjørgvin Montessoriskole,

Postboks 2501, Tveitevannet,

5823 Bergen

Telefon & epost

 970 99 012

Mandag - Fredag kl. 9:00 – 15:00

Du kan også sende oss en melding ved å fylle ut skjemaet under.
De Ansatte

Astrid Størdal

Rektor og montessoripedagog

 astrid@bm-skole.no 

 Birgitte Kahrs 

Administrasjon

birgitte@bm-skole.no

Astrid Enger

Montessoripedagog

astrid.enger@bm-skole.no

Mie Mari Sløk Rusdal

Montessoripedagog

mie@bm-skole.no

Marita Alvheim

Montessoripedagog

marita@bm-skole.no

 

Diana Frostad

Montessoripedagog

diana@bm-skole.no

Eirin Hegrenes

Montessoripedagog

 eirin@bm-skole.no

Liuba Popa

Montessoripedagog

liuba@bm-skole.no

Karoline Tyborg Leversen

Montessoripedagog

karoline@bm-skole.no

Liene Kenina

Montessoripedagog

liene@bm-skole.no

Katrine Higraff

Montessoripedagog

katrine@bm-skole.no

Beathe Kuchler

Musikklærer

beathe@bm-skole.no

Martin Gjøen

​​Anne Margrethe Jätten Dahl

Therese Rosenlund

© 2020 Bjørgvin Montessoriskole. Stolt laget av Viking Mark